logo fontanny pływające

Piękno zaklęte w kroplach wody…

TITAN series

Doskonałe komponenty tworzą ogromne widowisko. Urządzenia o mocy od 5,5 do 30kW, tworzą  serię Titan.

Titan jest idealny do projektów na dużą skalę, które wymagają maksymalnego efektu wizualnego. Te fontanny o dużej mocy są wykorzystywane na obszernych  zbiornikach wodnych, gdzie mogą osiągać imponujące wartośći i nawet 30-metrowej wysokości obrazy wodne.

Doskonałe komponenty tworzą ogromne widowisko. Urządzenia o mocy od 5,5 do 30kW, tworzą  serię Titan.

Titan jest idealny do projektów na dużą skalę, które wymagają maksymalnego efektu wizualnego. Te fontanny o dużej mocy są wykorzystywane na obszernych  zbiornikach wodnych, gdzie mogą osiągać imponujące wartośći i nawet 30-metrowej wysokości obrazy wodne.

Gdańsk Srebrniki - Tiara

Produkty te są fundamentem oferty Aqua Control. Ta linia produktów jest zbudowana przy użyciu pomp odśrodkowych (wykorzystuje wirnik). Pompy te są zaprojektowane do wytwarzania wysokiego ciśnienia, a tym samym wysokich i szerokich strumieni.

Mocne strony

Fontanny serii Titan:

1

Buckingham

Buckingham ma wysoki środkowy strumień otoczony 4 poziomami po 6, wdzięcznie wygiętych strumieni. Każdy poziom ma stopniowo zmniejszaną wysokość i zwiększaną średnicę. Tworzy to efekt piramidy przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnych, spójnych strumieni.

2

Cascade

Titan Cascade wykorzystuje wyspecjalizowaną, specyficzną dla wzoru górną rurkę, która indukuje większy przepływ niż wytwarza pompa. Tworzy to bardzo ciężki i atrakcyjny kształt „sosny”. 

3

Daffodil

Titan Daffodil ma szeroki, niski wachlarz i gruby, wysoki, środkowy strumień. Jest to idealny wzór dla wietrznych jezior. Doskonale sprawdza się również na polach golfowych, gdzie wysoki i masywny wzór mógłby zasłaniać widok na zieleń. Niski wachlarz i pojedynczy, spójny, środkowy strumień nie zasłaniają widoku.

4

Double Trellis

Titan Double Trellis to czysty, 2-poziomowy wzór z 8 wysokimi, łukowatymi strumieniami i 8 podobnymi, niższymi, łukowatymi strumieniami. Ten wzór jest idealny do tworzenia bardzo dramatycznego efektu w zbiornikach wodnych, które mogą być węższe niż inne, dzięki swojemu stosunkowi wysokości do szerokości.

5

Flare & Sky Geyser

Flare and Sky Geyser to 2-poziomowy wzór, który tworzy wysoki, wąski, gładki i spójny gejzer Sky, jednocześnie tworząc dolny wachlarz.

6

Sky Geyser

Sky Geyser Titan tworzy pojedynczy, wąski, gładki, spójny strumień, który jest w stanie osiągnąć maksymalną wysokość, jaką może wygenerować pompa. Jest to wzór, którego należy użyć, jeśli celem jest stworzenie punktu orientacyjnego o ekstremalnej wysokości. Wszystkie bardzo wysokie wzory podlegają zniekształceniom powodowanym przez wiatr.

7

Spoke&Trellis

Wzór Spoke and Trellis charakteryzuje się umiarkowanie wysokimi, łukowatymi strumieniami otoczonymi niskimi i szerokimi strumieniami. Bardzo szeroki wzór zapewnia duży obszar pokrycia, który może pomóc w odstraszaniu ptactwa wodnego. Wzór ten jest szczególnie atrakcyjny, gdy jest oglądany z wyższego punktu obserwacyjnego, zarówno w ciągu dnia, jak i gdy jest oświetlony.

8

Tiara

Tiara to 3-poziomowy wzór z wysokim, centralnym strumieniem, który jest otoczony przez 12 łukowatych strumieni o zmniejszonej wysokości, które z kolei są otoczone przez 12 szerokich łukowatych strumieni.

9

Trellis

Wzór Trellis ma 12 wysokich, wdzięcznie wygiętych, spójnych strumieni. Podobnie jak w przypadku innych wzorów z wysokimi łukowatymi strumieniami, Trellis świeci wyjątkowo dobrze i jest szczególnie piękny, gdy jest oświetlony różnymi kolorami świateł. Dostępny w wariancie z pionowym strumieniem środkowym – Sky Geyser.

10

Quad

Titan Quad to solidny 4-poziomowy wzór, w którym każdy poziom ma 6 łukowatych strumieni. Quad stanowi odważny i mocny akcent.

11

Geyser

Gejzer Titan składa się z wielu strumieni, które przenikają się, tworząc pojedynczy, wysoki i stale falujący wzór. Wzór gejzeru robi spektakularne wrażenie.

12

Scepter

Titan Scepter wytwarza ciężką, nieprzezroczystą masę wody unoszącą się wysoko w powietrzu w atrakcyjnym kształcie. Ten wzór doskonale nadaje się do blokowania widoku i dźwięków ruchu na autostradach oraz obiektów przemysłowych i komercyjnych.

13

Majestic

Model Majestic ma 7 lub 8 (w zależności od mocy) wysokich, spójnych, łukowatych strumieni i 7 lub 8 strumieni o średnim łuku, tworząc piękny wzór o maksymalnej wysokości i znacznej średnicy. Wzór ten maksymalizuje efekt wizualny 2-poziomowego wzoru, ponieważ wszystkie strumienie są wysokie i mają dużą średnicę.

14

Lily

Titan Lily ma szeroki, niski wachlarz i 7 grubych, wysokich, spójnych, łukowatych strumieni. Doskonale nadaje się do wszelkich zastosowań, w których wysoki, jednolity wzór mógłby zasłaniać widok. Niski wachlarz i solidne strumienie są bardzo odporne na wiatr.

15

Fleur de Lis

Fleur de Lis ma wysoki, gładki, wąski, Sky Geyser otoczony 8-strumieniowym pośrednim wzorem w stylu Trellis, który z kolei jest otoczony 8 niższymi i szerszymi łukowatymi strumieniami. Tworzy to efekt piramidy przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnych, spójnych strumieni.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Dobór urządzeń, serwis, sprzedaż, montaż, budowa szaf sterujących, profesjonalne doradztwo

Fontanny pływające AquaControl – Korro Plus Bydgoszcz

Kontakt

© 2023 Justyna Kopeć