Małe fontanny o pięknej prezencji

SELECT series

Piękny, wysoki, zdefiniowany strumień. Pompy zaprojektowane z myślą o wysokim ciśnieniu i niskim przepływie. Szeroka gama opcji od 0,75 kW do 3 kW, które pasują do Twojego domu lub firmy.

pływająca fontanna
Buckingham

Produkty te są fundamentem oferty Aqua Control. Ta linia produktów jest zbudowana przy użyciu pomp odśrodkowych (wykorzystuje wirnik). Pompy te są zaprojektowane do wytwarzania wysokiego ciśnienia, a tym samym wysokich i szerokich strumieni.

Mocne strony

Fontanny serii Select:

1

Buckingham

Buckingham ma wysoki strumień centralny otoczony 4 poziomami po 6 strumieni o wdzięcznie wygiętych łukach. Każdy poziom ma stopniowo zmniejszaną wysokość i zwiększaną średnicę, tworząc efekt piramidy.

2

Cascade

Seria Select Cascade wykorzystuje wyspecjalizowaną, specyficzną dla wzoru górną rurkę, która indukuje większy przepływ niż wytwarza pompa. Tworzy to bardzo ciężki i atrakcyjny kształt „sosny”. 

3

Fleur de Lis

Fleur de Lis ma wysoki, gładki, wąski, środkowy strumień otoczony 8 strumieniami pośredniego łuku, który z kolei jest otoczony 8 niższymi i szerszymi łukowatymi strumieniami. Tworzy to efekt piramidy.

4

Full Geyser

Full Geyser ma kilka pionowych strumieni, które przenikają się, tworząc pojedynczy, ciężki, umiarkowanie wysoki i falisty wzór, który „puchnie” w pobliżu szczytu. Jest to doskonały wzór do zastosowania tam, gdzie pożądany jest pojedynczy, umiarkowanie wysoki wzór.

5

Majestic

Model Majestic ma 8 wysokich, spójnych, łukowatych strumieni i 8 średnich łukowatych strumieni, tworząc piękny wzór o maksymalnej wysokości i znacznej średnicy. Wzór ten maksymalizuje efekt wizualny 2-poziomowego wzoru, ponieważ wszystkie strumienie są wysokie i mają dużą średnicę.

6

Sky Geyser

Sky Geyser tworzy pojedynczy, wąski, gładki, spójny strumień, który jest w stanie osiągnąć maksymalną wysokość, jaką może wygenerować pompa. Jest to wzór, którego należy użyć, jeśli celem jest stworzenie punktu orientacyjnego o ekstremalnej wysokości. Wszystkie bardzo wysokie wzory podlegają zniekształceniom powodowanym przez wiatr.

7

Spoke&Trellis

Wzór Spoke and Trellis charakteryzuje się umiarkowanie wysokimi, łukowatymi strumieniami otoczonymi niskimi i szerokimi strumieniami. Bardzo szeroki wzór zapewnia duży obszar pokrycia, który może pomóc w odstraszaniu ptactwa wodnego. Wzór ten jest szczególnie atrakcyjny, gdy jest oglądany z wyższego punktu obserwacyjnego, zarówno w ciągu dnia, jak i gdy jest oświetlony.

8

Tiara

Tiara to 3-poziomowy wzór z wysokim, centralnym strumieniem, który jest otoczony przez 12 łukowatych strumieni o zmniejszonej wysokości, które z kolei są otoczone przez 12 szerokich łukowatych strumieni.

9

Trellis i Sky Geyser&Trellis

Wzór Trellis ma 12 wysokich, wdzięcznie wygiętych, spójnych strumieni. Podobnie jak w przypadku innych wzorów z wysokimi łukowatymi strumieniami, Trellis świeci wyjątkowo dobrze i jest szczególnie piękny, gdy jest oświetlony różnymi kolorami świateł. Dostępna w wariancie z pionowym strumieniem Sky Geyser

1

Daffodil

Daffodil (Żonkil) ma szeroki, niski wachlarz i gruby, wysoki, środkowy strumień. Jest to idealny wzór dla wietrznych jezior. Doskonale sprawdza się również na polach golfowych, gdzie wysoki i masywny wzór mógłby zasłaniać widok.

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Dobór urządzeń, serwis, sprzedaż, montaż, budowa szaf sterujących, profesjonalne doradztwo

    Fontanny pływające AquaControl 

    oficjalny dystrybutor: Korro Plus

    Kontakt

    © 2023 Justyna Kopeć